Ako nosiť šperky


Všetci ich poznáme, je ich na trhu nespočetne veľa. Možno ste šperky zvykli nosiť a prestali ste, možno ste ich nikdy nenosili a možno vás už prestalo baviť tráviť denne pol hodinu ich správnym výberom. Práve preto vám ponúkame jednoduché vzorce, ako šperky používať a nosiť, aby na vás nepôsobili lacno a aby ste nimi čo najefektívnejšie podčiarkli vašu osobnosť!

náhrdelník

·         Na trhu sa dá vyberať z obrovského množstva najrôznejších šperkov. Či už je reč o náušniciach, náhrdelníkoch, prsteňoch, hodinkách, náramkoch, všetky máme to svoje, obľúbené. Často nakupujeme bižutériu, ktorú potom ani nenosíme, pretože buď na ňu vždy zabudneme alebo sa nám jednoducho nechce s jej výberom zabíjať čas!

·         Prstene sú výborným doplnkom, ktorý sa hodí skoro ku každému outfitu, pokiaľ chcete teda aby vaše ruky pôsobili jemne a nežne, zvoľte skôr tenký prsteň, ktorý nebude príliš výrazný. Ak chcete naopak svoje ruky zvýrazniť, môžete siahnuť skôr po väčších prsteňoch, ale v tom prípade si ich dajte menej. Ďalšou variantov môže byť viac jemnejších prsteňov, ktoré nemusia byť nevyhnutne iba pri koreni prstov, ale aj vyššie! Uvidíte, ako vaše ruky zažiaria!

·         Hodinky sa hodia takmer ku každému outfitu! Pokiaľ idete von s priateľmi, alebo v bežný deň do práce, hodinky nikdy nenechávajte doma, nie sú len výborným doplnkom vášho módneho vkusu, ale aj perfektným pomocníkom. Hodinky sa naopak nehodia ku spoločenským udalostiam, ako napríklad stužková slávnosť, vtedy je ich nosenie priam neslušné, takže pozor na to!

šperky

·         Výber náhrdelníkov úzko súvisí s výberom vášho topu! Ak teda máte oblečený nenápadné top, zvoľte výraznejší náhrdelník a naopak.
·         Čo sa týka náramkov sú výborné v prípade tričiek alebo blúzok s krátkym rukávom, aby vaše zápästia pekne vynikli.
·         Ďalšie zaujímavé typy, ako zažiariť každý deň sa dozviete na https://lepeeto.sk/jednoduchu-modne-triky-ako-vyzerat-vynikajuco.