Fakty ktoré ohromia


Áno presne tak aj muži nosili opätky ktoré sami vyrobili aj tom bude 10 faktov o mužoch o ktorých si ty sám nevedel . Tak poďme na to.

1. Fakt : Priemerný muž niekoho oklame niekoho 6 krát denne. Väčšinou je to jeho žena , frajerka alebo veľmi blízky známi.

2.Fakt: Muži strávia okolo rok svojho života tým že obkukujú ostatné baby alebo ženy.
Preto si dávajte pozor na svojho manžela alebo priateľa na aby po žiadnej nepokukoval.

podnikatel

3.Fakt: Priemerný muž strávi 6 mesiacov tým že sa holí.

 4.F akt: Dvaja muži sa prvý krát pobozkali na striebornom plátne v roku 1927.

5.Ffakt: A je to tu . Topánky s vysokými opätkami nevynaliezali ženy ale muži a muži ich prvý používali od roku 1600.No neskôr to prevzali ženy a nosili ich hlavne preto aby boli vyššie.

6.Fakt: Keď muž kráča vedľa svojej partnerky kráča až o sedem percent pomalšie ako normálne. Ale na druhej strane ak ide zo svojimi kamarátmi ide rýchlejšie ako zvyčajne.

7.Fakt: Muži sa potia dva krát viac ako ženy. Je to hlavne preto lebo muži vykonávajú väčšiu  fyzickú záťaž ako ženy a muži vypúšťajú viac feromonou čo spôsobuje  spotenie mužského tela.

8.Fakt: Muži majú väčšiu pravdepodobnosť že spáchajú samovraždu, tak sa im to aj podarí . Podlá štatistik majú muži na to väčšiu odvahu ako ženy.    

9.Fakt: A teraz pozor niečo čo by nemali čítať maloletý čitatelia. Mužské pohlavné orgány vysia z tela pretože spermie by neprežili telesnú teplotu.

muži

10.Fakt: Posledný fakt je  že muži naozaj dokazujú že muži sú naozaj príťažlivejší ako ženy a to že nuž má 5 krát väčšiu príťažlivosť pretože máju pravdepodobnosť že ho zasiahne blesk ako ženu.

A sme na konci o faktoch o mužoch. Niektoré fakty prekvapili aj mňa.
Tak ktorý fakt Vás ohromil alebo prekvapil ? Ak sa Vám tento článok páčil určite ho podporte a úfam že sa vidíme pri ďalších faktoch v článku.