Kapverdy last minute all inclusive je tá pravá exotická dovolenka

Ak hľadáte blízku exotiku a túžite zažiť nevšednú dovolenku bez davov ľudí je pre vás dovolenka na Kapverdy last minute all inclusive tou pravou. Z Bratislavy sa na tieto ostrovy viete letecky prepraviť za približne 6 hodín. Kapverdy sa skladajú z 15 sopečných ostrovov, z toho 9 je obývaných a 6 neobývaných. Kapverdské ostrovy majú tropický charakter. Klíma je príjemná, najchladnejšie mesiace sú január a február, kedy priemerná teplota ovzdušia dosahuje 22°C, najteplejšie mesiace sú júl až október, kedy teploty stúpajú do 30°C a teplota vody je ideálna, má okolo 25°C. V dovolenkových letoviskách vás ohúria nádherné pláže s jemným bielym pieskom a priezračne čistým morom.
   
pláž

Služby na Kapverdských ostrovoch

 
Aj napriek tomu, že turizmus sa tu začal rozvíjať až v 90 tych rokoch, letoviská sú kompletne vybavené a ponúkajú nadštandardné služby. Vynikajúca strava, ponuka fakultatívnych výletov po ostrovoch, profesionálne služby animátorov. Keď sa rozhodnete pre dovolenku na Kapverdách last minute all inclusive rozhodne využite služby delegáta, ktorý vám podá odborný výklad o mieste, kde sa nachádzate, o miestnych špecialitách, prípadne vám odporučí tipy na výlety. Ak ste dobrodružná duša a radi spoznávate nové miesta na vlastnú päsť, nie je problém so zapožičaním skútra, či štvorkolky.
  

Pre koho sú vhodné Kapverdské ostrovy

 
Najvhodnejším obdobím na dovolenku na Kapverdy last minute all inclusive je od novembra do mája.  Vtedy je najpríjemnejšie stabilné počasie. V júli až októbri je obdobie dažďov, aj keď Kapverdy sa vyznačujú mimoriadne suchou klímou. Každý návštevník Kapvérd si určite nájde niečo, čím ho tieto ostrovy očaria. Dovolenka na Kapverdách last minute all inclusive je vyhľadávaná rodinami s deťmi, ktoré ocenia dlhé piesočnaté pláže a kúpanie sa v priezračne čistom oceáne. Vyznávači vodných športov widsurfingu a kitesurfingu si určite prídu na svoje, na vlnách Atlantického oceánu si užijú veľa zábavy. Milovníci potápania, šnorchlovania a rybačky neoľutujú svoje rozhodnutie pre túto dovolenku, more ponúka veľké množstvo rýb a koralov. Môžete vidieť vzácne druhy chránených korytnačiek, ktoré chodia na niektoré pláže klásť svoje vajíčka.

ostrov
 
Dovolenka na Kapverdy last minute all inclusive si vás určite získa a budete sa sem chcieť opäť vrátiť. Neváhajte a kliknite na www.zajazdy-lastminute.sk a vyberte si tú pravú dovolenku pre vás.