Myslite dopredu


Ľudia, ktorí nevedia, čo chcú, to majú v živote skutočne ťažké. Ja však nepatrím k jedným z tých ľudí. Práve naopak. Som si úplne na istom a veľmi dobre viem, čo chcem a dokonca viem aj to, ako by som to mohla dosiahnuť. Môj problém však zvyčajne býva to, že vážne nemám celkom dobrú predstavivosť. Preto pre mňa býva zvyčajne naozaj ťažké si niečo naplánovať alebo niečo kúpiť. Mám z toho guláš a vždy sa musím s niekým poradiť. Dokonca aj vtedy, keď ide o úplne bežné veci a maličkosti, ako je napríklad výber svetla.

pásek led
 
Pre mňa je to naozaj veľmi dôležité a bolo mi jasné aj to, aké svetlo by som chcela mať. Podmienky som mala stanovené. Problém však bol iba to, že som chcela, aby mi niekto povedal, ktoré riešenie by bolo to najlepšie. Nevyznala som sa do toho, preto som usúdila, že bude oveľa lepšie, keď mi niekto poradí. Bolo však ťažké nechať si skutočne od niekoho poradiť tak, aby mi to vyhovovalo. Občas sa proste človek musí nejakým spôsobom pozrieť na bežné veci. Ale čo vtedy, keď sa do toho jednoducho naozaj nerozumiem? Vtedy proste musím začať niečo riešiť, no nie?
 
led pásek

Spýtala som sa môjho kamaráta, aké svetlo by mi poradil. Keď som mu povedala, že chcem niečo farebné, moderné, ale zároveň aj neuveriteľne dobre vyzerajúce, okamžite mi poradil rgb led pásiky. Vraj to je to najlepšie možné rozhodnutie, ktoré môžem urobiť. A že budem nadšená. A musím povedať, že sa vážne nemýlil. Bolo úžasné, ako sa na to môže skutočne človek pozrieť aj bez toho, aby videl niečo negatívne. Ja som mala s týmto svetlom pocit, že sa môj  byt jednoducho zmenil na nepoznanie. Dokonca som sa v ňom aj ja cítila úplne inak. A to je niečo, čo sa proste nedá len tak vymazať. Som rada, že som schopná si nechať poradiť od druhých ľudí. Fakticky som za to vďačná. Aspoň moje ego nemusí príliš vyskakovať. A to je fajn.

Myslite dopredu
Ohodnoťte příspěvek