Top 5 roztomilých zvierat ktoré môžu zabiť


Všetci ich poznáme ale nevieme o nich všetko. Sú aj tie najmilšie  zvieratá nebezpečné ? To že zdanie môže klamať je dôležitá vec, ktorú si musíte pamätať pri zachádzaniu s rožnými zvieratami. keďže tie naj roztomilé  zvieratá ale aj tie malé potvorky Vám môžu skaziť deň. A to možno aj permanentne. Preto si dnes prečítate o Top 5 roztomilých zvierat ktoré môžu ublížiť alebo zabiť.

5.Miesto – Pyštek čierno hlavý
Tento spevavý vták vyskytujúci sa lesoch m jednu malú zvláštnosť .Nie je   moc veľký , nie je nijak moc zafarbený , ale oproti všetkým ostatným vtákom je práve tento jedovatý. Jeho peria totiž obsahuje branchatoxin  čo pri dotknutí môže spôsobiť bolestivú výražku na koži Horšie to ale môže byť pokiaľ Vám šklbne alebo škriabane a toxín sa Vám môže dostať do krvi.

ptakopysk

4.Miesto – Labuť
Zostaneme ešte chvíľu u krásnych vtákov. A kto vie že symbolizujú krásu, lásku a nežnosť tak to nie len to čo labute majú. Vtedy ale len do v tej chvíle  keď sa priblížite moc blízko k ich potomkom. To ich naštve a zmenia sa na agresívne monštra ktoré len tak neprestanú  a dokážu vás biť celkom dlho. Najväčším nebezpečenstvom ale býva utopenie. Keď  vás labuť nachytá vo vode vyletí do vzduchu a celou svojou váhou vás bude tlačiť pod vodu pokiaľ sa neutopíte.

3.Miesto – Delfín
Delfíny sú akési ho dôvodu opisované ako priateľské zvieratá ktorá často a z radosťou pomáhajú ľudom. Avšak toto nie je vždy pravda. Dediny sú neuveriteľne  nebezpečné. A to ako sami sebe tak aj ostatným. Predovšetkým dobe párenia.  Delfíny totiž nemajú problém sa pariť i s človekom. A vtedy zaznamenali prípady utopenia pri ktorých si doslova odtiahli do hlbín ženu. Rovnako aj naopak niekoľko zabitých mužov ktorý boli považovaní za súperov.

labuť

2.Miesto – Outloni
Outloni vyzerajú až moc roztomilé pre ich vlastne dobro  čo ich viedlo k nelegálnych predajoch  v zlých podmienkach. Ich vzhľad môže často krát ale klamať. Keďže majú v rukáve nejaký ten trik a to presne povedané ich lakťoch z ktorých vychádza silne jedovatý toxín ktorý môže vo väčšom množstve  spôsobiť aj smrť. 

1.Miesto – Vtákopysk
Môže sa zdať ako malí neškodní mix z kačice a bobra majú vo skutočnosti ešte niečo naviac-Silný jed skrytý v žľazách pod jeho plutvovými rukami. Jed reaguje aj na ľudí ale nemí  smrteľný je známi tým že spôsobuje silnú bolesť.